Hakkımızda

Koren Yönetim Sistemleri

Koren Yönetim Sistemleri.

Günümüzde herkesin hayatına sonuna kadar etki eden modern yaşam gereksinimleri, inşaat sektörünün hızlı ilerleyişi ve yatay olarak değil de dikey olarak gelişen yeni şehir planları beraberinde birçok sorunu da meydana getirmektedir.

Gayrimenkul projelerinde ortaya çıkan güvenlik, temizlik, teknik, mali ve hukuki birtakım yaptırımlar, bunların karşılanması ve bu esnada yaşananlar sorunlar konut sakinlerinin arasında iletişim problemlerine de neden olmaktadır.

Bu yüzden hem bu sorunların ortadan kaldırılması hem de toplu yapıda ortaya çıkan ihtiyaçların düşük maliyetlerle ve profesyonel olarak çözümlenmesi için firmamız yapınızın çözüm ortağı olmaya adaydır.

Kendi bünyemizde partner olarak çalıştığımız mali müşavir, avukat, temizlik, güvenlik, elektrik ve mekanik tesisat, peyzaj, çilingir, asansör, havuzculuk gibi firmalar ve özel anlaşmalarla binanızın yönetimi profesyonel olarak yapacak ve karşılacağınız sorunları ivedilikle çözüme ulaştıracağız.

Misyonumuz
Profesyonel Bina ve Toplu Yapı Yönetimi olarak yaşadığınız apartman, site veya binalarda sorunsuz ve huzurla yaşamanın en temel ihtiyaçlarınızdan biri olduğuna inanıyoruz. Tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte de hep bunun için çalışıyoruz.

Vizyonumuz
Yeniliklere ve eğitime açık, problem çözücü, insancıl, hukuka ve kurallara uyan, akılcı ve
sorumluluk sahibi yaklaşımımızla başta İzmir, ilçeleri ve çevre illerde önde gelen/lider Profesyonel Bina ve Toplu Yapı Yönetim firması olmaktır.

94

Mutlu Müşterilerimizin Oranı

5

Yönetilen İş Yeri

500

Yönetilen Daire

100000

Yönetilen Bütçe